Utrwalający puder sypki AVON MARK Magix HD – recenzja

 
 
Dziś mam dla Was recenzję sypkiego pudru transparentnego Magix HD AVON MARK. Producent deklaruje, że puder idealnie matowi skórę, utrwala makijaż i ukrywa niedoskonałości. Możemy go nakładać na podkład lub bezpośrednio na skórę, uzyskując profesjonalny efekt. Dzięki mineralnym składnikom oraz zawartości witamin i ekstraktu z róży cera ma być dodatkowo wypielęgnowana.
 
Ostatnio najczęściej sięgam właśnie po sypki pudry transparentne do utrwalenia makijażu, musiałam więc spróbować również Magix HD.

 
 
 

Transparentny, matujący, kryjący?

 
Uzbierało się sporo cech, które mają nas przekonać, że Magix HD jest absolutnym must have w każdej kosmetyczce. Najważniejszą dla mnie właściwością pudru MARK jest fakt, że zapewnia idealne zmatowienie cery, które utrzymuje się przez długie godziny. Makijaż pozostaje nieskazitelny przez cały dzień. Z racji, że puder daje całkowicie matowe wykończenie, nie polecam go osobom z cerą skłonną do przesuszeń i suchymi skórkami. Stosowanie go pod oczy również nie będzie dobrym pomysłem. 

Jeśli chodzi o krycie, to czysta fantazja producenta, ponieważ mamy do czynienia z pudrem transparentnym. W opakowaniu jest on śnieżnobiały i miałam obawy, że będzie bielił twarz. Na szczęście nic takiego się nie dzieje, nakładam go ruchami stemplującymi, następnie delikatnie rozcieram, żeby pozbyć się nadmiaru. Aplikowany w ten sposób nie pozostawia białych śladów i nie zmienia koloru podkładu, świetnie go utrwala.

Puder HD?

Formuła pudru Magix HD jest bardzo sucha, do tego jest drobniutko zmielony, co sprawia, że mocno się pyli. Mimo matowego wykończenia, zawiera maleńkie drobinki, które odbijają światło, ale nie robią na twarzy dyskoteki 😉 Jednak nie uważam, żeby to wspomniane drobinki czyniły go pudrem HD, nie używam go gdy mam w planie zdjęcia makijażu.

Puder AVON MARK Magix HD

 

 

Pudru AVON MARK Magix HD używam od kilku miesięcy, zużyłam już trzy opakowania i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie daje. Sięgam po niego każdego ranka podczas wykonywania makijażu. Z całą odpowiedzialnością polecam go tym z Was, które mają mieszaną cerę i poszukują dobrego utrwalenia i długotrwałego matu.

Produkt jest bardzo wydajny, opakowanie o pojemności 9g wystarcza na długo, a jego cena to ok. 30 zł, w zależności od aktualnej oferty w katalogu.

Puder AVON MARK Magix HD

 

 

Testowałyście już puder Magix HD?

 

 
 

2 myśli na “Utrwalający puder sypki AVON MARK Magix HD – recenzja”

Komentarze zostały wyłączone.